Językowa oferta edukacyjna dla przyszłych pierwszoklasistów

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Cieszymy się, że wybrali Państwo nasza szkołę. Jest to szkoła z wieloletnimi tradycjami, miejsce  nauki i zabawy. Tutaj uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności oraz nauczą się, jak być dobrym człowiekiem. Nauka języków obcych umożliwi im lepszy start i większe możliwości funkcjonowania w małej i dużej ojczyźnie, w Polsce i Europie.

Dzięki przychylności Organu Prowadzącego, czyli Pana Burmistrza Mirosława Gąsika i  Pani Wiceburmistrz Doroty Grzeszczak  Państwa dzieci będą realizować 3 godziny języka niemieckiego w klasie I, a w klasie VII będą uczniami oddziału dwujęzycznego  z geografią i historią prowadzoną z elementami języka niemieckiego. Zajęcia językowe będą realizowane poprzez różnorodne formy gier i zabaw ruchowych, interaktywnych oraz bogate  formy ćwiczeń leksykalnych.

Ponadto, w klasie I pojawi się język angielski jako kontynuacja po edukacji przedszkolnej, muzyczne zabawy (śpiew, taniec, rytmika) oraz programowanie i robotyka.

Menu strony